بُز اکران عمومی رضا عطاران سینماگران سینمایی

بُز: اکران عمومی رضا عطاران سینماگران سینمایی سینمای بازیگر اعتراض اکسیدان نمایش سینما اعتراض

گت بلاگز اخبار حوادث بازپرس او را به اتهام قتل عمد زندانی کرد ، شوهر در فوت مرموز همسرش درآتش سوزی، خود را بیگناه می داند

ساعت 10 و 30 دقیقه 22 بهمن 95 مأموران پلیس در جریان آتش‌سوزی خانه‌ای دریکی ازمحله‌های شهرستان ساوجبلاغ -استان البرز-قرار گرفتند.

شوهر در فوت مرموز همسرش درآتش سوزی، خود را بیگناه می داند/بازپرس او را به اتهام قتل عمد زندانی کرد

عبارات مهم : ماشین

ساعت 10 و 30 دقیقه 22 بهمن 95 مأموران پلیس در جریان آتش سوزی منزل ای دریکی ازمحله های شهرستان ساوجبلاغ -استان البرز-قرار گرفتند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: آنها بعد از حضور در محل اتفاق با مرد جوانی روبه رو شدند که دستها و پاهایش سوخته بود و امدادگران اورژانس نیز ازطریق بالگرد، همسرنیمه جان وی را به بیمارستان انتقال یافته کردند. ولی اوکه به خاطرشدت صدمات قادر به حرف زدن نبود، ساعتی بعد بر اثر نارسایی قلبی – تنفسی جان باخت.

همزمان با فوت سحر، پدرش با اعلام شکایت از داماد خود خواستار بازداشت وی شد و گفت: «دخترم وشوهرش از مدت ها قبل با هم اختلاف داشتند و این آخرهای دامادم به مدت یک ماه همسر و فرزندانش را رها کرده و رفته بود. 2 روز پیش او به منزل اش برگشت که فکر کردیم زندگی ارزش به آرامش رسیده است.

بازپرس او را به اتهام قتل عمد زندانی کرد ، شوهر در فوت مرموز همسرش درآتش سوزی، خود را بیگناه می داند

اما این ماجرا اتفاق افتاد. هنگامی که از همسایه ها پرس و جو کردیم، متوجه شدیم وقت آتش سوزی نوه هایم داخل خودروی پدرشان بوده اند و دخترم در حالی می سوخته که در ورودی منزل قفل بوده و او نتوانسته خودش را نجات بدهد. همچنین همسایه ها گفتند قبل از آتش سوزی صدای مشاجره شدید دختر و دامادم را شنیده اند.وی با ناراحتی ادامه داد: دامادم ادعا می کند بخاری آتش گرفته است ولی من که وارد اتاق شدم بخاری سالم بود و یک گالن بنزین به چشمم خورد. به همین علت اطمینان دارم که او با آتش سوزی عمدی دخترم راکشته است.»

با طرح این شکایت بازپرس شعبه اول دادسرای هشتگرد دستور بازداشت و بازجویی از همسر سحر را صادر کرد. وی که در این اتفاق مصدوم شده است بود گفت: «صبح سریع نان خریدم و وارد منزل شدم. بعد هم از همسرم خواستم آماده شود تا به دورهمی برویم. پسرم داخل ماشین منتظرمان بود و دختر 5 ماهه ام را لای پتو پیچیدم و داخل ماشین گذاشتم. همسرم در حال آماده شدن بود و به طبقه اوج رفت. ولی ناگهان فریاد کشید.چراکه پرده آتش گرفته و روی همسرم افتاده بود. او را در پتویی پیچیدم و از منزل بیرون آوردم که دستهایم سوخت.

ساعت 10 و 30 دقیقه 22 بهمن 95 مأموران پلیس در جریان آتش‌سوزی خانه‌ای دریکی ازمحله‌های شهرستان ساوجبلاغ -استان البرز-قرار گرفتند.

با اعتراف های مبهم مرد جوان، بازپرس پرونده از کارشناس های آتش نشانی هشتگرد خواست تا درخصوص اوضاع محل اتفاق و دلایل ایجاد حریق اظهارنظر کند. گزارش کارشناسی حاکی از آن بود که هنگام آتش سوزی، همه درها و پنجره ها بسته بوده و سالم ماندن شیشه ها نشانگر آن است که انفجاری در محل حریق رخ نداده هست. با بررسی دقیق بخاری گازی هیچگونه نشت یا سوختگی به چشم نخورد ومشخص شد سیستم برق نیز اتصالی نداشته هست. آتش سوزی خود به خود نبوده و سوختن فرش و پرده با مواد سریع الاشتعال و از 2 کانون متفاوت بوده است که این دلایل حاکی از ایجاد حریق عمدی به وسیله فرد دیگری است و حریق به صورت غیرطبیعی گسترش یافته است.

بازپرس پرونده با دریافت این گزارش شوهر سحر را به اتهام قتل عمد با ایجاد حریق عمدی تحت بازجویی قرارداد وبه اوتفهیم اتهام کرد و از وی خواست به روشنی توضیح دهد که آیا در وقت اتفاق 2 فرزندش را داخل ماشین که دورتر از منزل اش پارک شده است بود گذاشته و در حیاط و ورودی اتاق قفل بوده است؟

متهم نیز بار دیگر به تکرار بیانات قبلی اش پرداخت و منکر هرگونه نقشی در سوختن سحر شد.« فرزند ها را داخل ماشین گذاشتم تا به همسرم کمک کنم سریعتر آماده شود. ولی او عادت داشت هنگامی که در منزل تنها می ماند همه درها را قفل کند و هیچ عمدی در کار نبود. نگهداری بنزین در منزل ام نیز جهت تهیه کباب بود و ربطی به این ماجرا ندارد.»

بازپرس او را به اتهام قتل عمد زندانی کرد ، شوهر در فوت مرموز همسرش درآتش سوزی، خود را بیگناه می داند

با وجود انکارهای متهم، بازپرس پرونده وی را در قتل عمد همسرش مجرم آشنایی و با قرار بازداشت موقف روانه زندان کرد. همچنین پدر سحر به عنوان قیم نوه هایش خواستار قصاص نفس و مجازات قانونی دامادش شد.

با صدور کیفرخواست، پرونده جهت محاکمه و صدور حکم قانونی روی میز هیأت قضایی شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج به ریاست قاضی هدایت رنجبر قرار داده شد و دستور تشکیل پرونده شخصیتی متهم پیش از برگزاری دادگاه علنی صادر شد.قراراست بعد ازاعلام نظریه پزشکی قانونی راجع به سلامت روانی متهم، محاکمه اوبرگزارشود.

ساعت 10 و 30 دقیقه 22 بهمن 95 مأموران پلیس در جریان آتش‌سوزی خانه‌ای دریکی ازمحله‌های شهرستان ساوجبلاغ -استان البرز-قرار گرفتند.

واژه های کلیدی: ماشین | پرونده | قانونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz