بُز اکران عمومی رضا عطاران سینماگران سینمایی

بُز: اکران عمومی رضا عطاران سینماگران سینمایی سینمای بازیگر اعتراض اکسیدان نمایش سینما اعتراض

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولتمردان نباید در حل پرسشها مردم بی‌توجهی کنند / محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حوادث اخیر در بستر پرسشها اقتصادی شکل گرفت که بعضی بر روی موج آن سوار شدند تا از گرانی و بیکاری و بی عرضه‌گی و بی‌انضباطی مدیریت

دولتمردان نباید در حل پرسشها مردم بی‌توجهی کنند / محسن رضایی

محسن رضایی: دولتمردان نباید در حل پرسشها مردم بی توجهی کنند

عبارات مهم : رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حوادث اخیر در بستر پرسشها اقتصادی شکل گرفت که بعضی بر روی موج آن سوار شدند تا از گرانی و بیکاری و بی عرضه گی و بی انضباطی مدیریتی جهت خود کلاهی بدوزند و به زعم خود با شعار های ضد انقلابی، نظام را آسیب پذیر کنند.

به گزارش میزان، محسن رضایی فرمانده کل سپاه در سال های دفاع مقدس، امروز پنج شنبه در دیداری صمیمی با پیشکسوتان سپاه مازندران به گفتگو نشست.

دولتمردان نباید در حل پرسشها مردم بی‌توجهی کنند / محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز خوشحالی از وقت دیدار با یاران وفادار سال های دفاع مقدس و خدمت در سپاه پاسداران گفت: من هیچ گاه نمی توانم وفاداری شما عزیزان طی سالیان دراز مظلومیت ملت کشور عزیزمان ایران را فراموش کنم.

رضایی، مازندران را سرزمین جهادگران رشید نامید و با اشاره به سابقه درخشان و رشادت های فرزندان این خطه ولایتمدار کشورمان گفت: لشکر ۲۵ خاص کربلا با پرچم امام رضا (ع) طلایه دار عملیات والفجر ۸ و پیشگام بسیاری از عملیات های مهم دفاع مقدس بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حوادث اخیر در بستر پرسشها اقتصادی شکل گرفت که بعضی بر روی موج آن سوار شدند تا از گرانی و بیکاری و بی عرضه‌گی و بی‌انضباطی مدیریت

فرمانده کل سپاه پاسداران در سال های دفاع مقدس شرایط کشور در دوران کنونی را بسیار حساس دانست و افزود: شما پیشکسوتان جهاد، همانگونه که در دوران دفاع مقدس بر اساس ایمان عمیق وارد عرصه دفاع از کشور شدید و از آن امتحان بزرگ سربلند بیرون آمدید، امروز هم با همان روحیه می بایست به میل خود و از سر اخلاص وارد عرصه دفاع از انقلاب، ولایت و خدمت به مردم عزیز در جهت برطرف پرسشها عدیده موجود شوید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سپاه را شجره طیبه انقلاب نامید که اصل آن ثابت و فرع آن در آسمان ها و زمین همواره رو به گسترش و پیشرفت بوده است.

وی در همین رابطه افزود: سپاه از ابتدای انقلاب با ایثارگری بر توطئه های ضد انقلاب، شورش ها و جنگ تحمیلی غلبه کرد و اکنون توانسته است از مرز های کشور عبور کرده و در سواحل مدیترانه از اهداف انقلاب دفاع کند و سایه امنیت را بر سر منطقه بگستراند.

دولتمردان نباید در حل پرسشها مردم بی‌توجهی کنند / محسن رضایی

فرمانده سال های دفاع مقدس با اشاره به قدرت بلامنازع نیرو های مسلح کشور در منطقه یکی از مهمترین مباحث دشمن های ملت را کنترل سپاه و قدرت معنوی و موشکی آن دانست که با تشکیل ائتلاف و تحریم در صدد ممانعت از پیشرفت های چشمگیر این نهاد انقلابی هستند.

وی با اشاره به شاخصه های منحصر به فرد سپاه تاکید کرد: کدام نهاد و شرکت آزادی بخش در دنیا چنین عظمت و پیشرفتی داشته است؟

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حوادث اخیر در بستر پرسشها اقتصادی شکل گرفت که بعضی بر روی موج آن سوار شدند تا از گرانی و بیکاری و بی عرضه‌گی و بی‌انضباطی مدیریت

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز نیز انقلاب، رهبری و مردم شما را فرا می خوانند، افزود: شاید شما امروز در نقش عنصرهای اداری و حکومتی امکاناتی در اختیار نداشته باشید، ولی در نقش انقلابی مسئولیت دارید و جوسازی هایی که همواره علیه نیرو های انقلاب وجود داشته نباید مانع از عمل به وظیفه انقلابی شما گردد.

رضایی با بیان اینکه نیرو های انقلابی هیچ گاه خود را فارغ از مسئولیت در قبال مردم و انقلاب نمی دانند، به تعبیر آتش به اختیار مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: هرجا مورد نیاز است باید جهت گرهگشایی از کار مردم و برطرف پرسشها کشور پیش قدم شوید و دعوت مردم و رهبری را مانند سال های دفاع مقدس لبیک گویید.

دولتمردان نباید در حل پرسشها مردم بی‌توجهی کنند / محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حوادث اخیر کشور، نقش آفرینی نیرو های انقلابی را مهم خواند و گفت: حوادث اخیر در بستر پرسشها اقتصادی شکل گرفت که بعضی بر روی موج آن سوار شدند تا از گرانی و بیکاری و بی عرضه گی و بی انضباطی مدیریتی جهت خود کلاهی بدوزند و به زعم خود با شعار های ضد انقلابی، نظام را آسیب پذیر کنند.

وی به هوشیاری مردم در قضایای اخیر اشاره کرد و گفت: مردم هنگامی که دیدند که شعار ها از پرسشها اقتصادی به سمت ضد نظام سوق پیدا کرد و امکان سواستفاده سلطنت طلب ها، منافقین و امریکایی ها وجود دارد، خود را کنار کشیدند و توطئه ها به سرعت خنثی شد، ولی نباید دولتمردان کشور در حل پرسشها مردم بی توجهی کنند.

فرمانده سال های دفاع مقدس وجود مردم را بزرگترین سرمایه نظام و انقلاب دانست و با تاکید بر ضرورت همگرایی و هم افزایی همه نیرو های انقلاب به پیشکسوتان عرصه جهاد توصیه کرد: با ارتباط صادقانه و صمیمی با مردم بویژه نسل جوان و نوجوان جهت پاسداری از ارزش های انقلاب نهضت روشنگری راه بیاندازید.

رضایی، امریکا را یکی از سرمنشا های پرسشها کنونی کشور دانست و با اشاره به تلاش بعضی جهت معکوس وانمود کردن این واقعیت گفت: عده ایی تلاش دارند علت پرسشها را عدم ارتباط با امریکا معرفی کنند در حالیکه بیشترین فشار های اقتصادی و پرسشها موجود زیر سر امریکاست.

وی در همین رابطه افزود: چگونه می توان دشمن مهم مردم کشور عزیزمان ایران را که ده ها سال سابقه توطئه گری و بحران آفرینی در کشور دارد منجی و حلال پرسشها معرفی کرد.

واژه های کلیدی: رضایی | انقلاب | انقلابی | محسن رضایی | دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz